Nabídka pro partnery projektu


Blue Effect spol. s r.o.

Daniel Fikejz, Studio E.A.R.

Koncert pro Mr. Shakespeara

Vážení příznivci koncertů a hudby,

dovolte mi jménem hlavního autora projektu hudebního skladatele Daniela Fikejze a jeho Studia E.A.R. nabídnout Vám projekt s možností partnerství, prezentace, propagace a PR pro Vaši společnost. Možnosti naší nabídky jsou uvedeny níže.

Jsme přesvědčeni, že projekt, který nabízíme, je natolik ojedinělý, že zasluhuje, aby se dostal k co největšímu počtu posluchačů. 14 účinkujících, technicky náročná scéna s ozvučením určuje cenu pořadu a ta je v současné chvíli pro většinu pořadatelů riziková.

Vaše podpora pomůže ovlivnit cenu pořadu a zvýšit tím zájem pořadatelů.

Proto jsme se rozhodli, nabídnout Vám spolupráci spojenou s Vaší prezentací.

Zároveň prohlašujeme, že agentura Blue Effect spol. s r.o., ve spojení s Danielem Fikejzem - Studio E.A.R., má jak po technické, tak po organizační stránce vše zajištěno pro plnění této zakázky.

Jedná se o výjimečný projekt zpracovaný na základě zkušeností z celoživotní praxe hudebního skladatele, producenta, hudebníka, aranžéra a v tomto případě i autora námětu Daniela Fikejze, který má na kontě již 26 shakespearovských premiér s 10 různými režiséry.

Veškerou svou hudbu, včetně těchto premiér, složil a nahrál ve svém studiu E.A.R.

Shakespearovské premiéry s hudbou Daniela Fikejze se uskutečnily v prestižních divadlech v celé České republice: v Národním divadle v Praze, v Divadle na Vinohradech a ve všech dalších velkých mimopražských divadlech v Brně, Hradci Králové, ve Zlině, Plzni, Jihlavě a v dalších městech. V zahraničí pak premiéry proběhly na Slovensku a ve Švédsku..

Představení Shakespearových her Daniela Fikejze inspirovaly k vytvoření koncertně divadelního projektu s názvem Koncert pro Mr. Shakespeara, sestaveného z vlastních scénických písní na texty Williama Shakespeara, v překladu Martina Hilského a v režii Filipa Nuckollse.

V podání 9 skvělých herců-zpěváků a 5 muzikantů posluchači uslyší 36 písní v mnoha hudebních stylech od balad přes rock, folk, hip hop, reggae a swing oslovujících všechny generace.

Humor, zajímavé výtvarné prvky včetně 5,5 m vysoké loutky W. Shakespeara, hravá choreografie, krásné kostýmy, překvapivé projekce a originální divadelní akce. Celkové výtvarné pojetí stejně jako hudba zajímavým způsobem spojuje historii a současnost.

Premiéra se uskutečnila na Letních shakespearovských slavnostech v roce 2022.

Věříme, že Vás projekt zaujme, a že se rozhodnete spojit své marketingové aktivity Vaší firmy s touto prestižní akcí.

Nabídka pro partnera akce:

Nabízíme tyto možnosti, lze je doplnit a upravit podle Vašich představ.

Mediální prezentace na akcích spojených s propagací

Umístění loga na plakátech

Regionální a místní televize

Celoplošná a místní rádia

Internet – tuzemský i zahraniční web – webové stránky projektu

Časopisy, všeobecný a odborný tisk

Umístění bannerů v místě akce

Vlastní promo akce partnerů – poskytnutí prostor pro vlastní vystavení zboží a jiné promo akce partnerů v rámci koncertu

V.I.P. vstupenky pro zástupce partnera

Volné vstupenky pro zaměstnance a obchodní partnery 


https://www.shakespeare-koncert.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=gtgsq84_Zj0

https://drive.google.com/drive/folders/1WeJ3rb-BxDkXDCoobBHhmcbDsl2LRtgT